Březen 2014

Výstava Salvadora Dalího

27. března 2014 v 22:55 O mně
Ahoj,
v Brně na Špilberku byla výstava Salvadora Dalího. Doufám, že jej nemusím nikomu představovat a už se nedočkám (nikdy) otázky "A fotí ještě?".
Jen pro upřesnění, je to španělský umělec a nejznámější surrealista.
Vstupné pro studenty stojí 50,- Kč.
Osobně mě maličko zklamalo, že tam nebyly ty nejznámější obrazy, spíše tvorba "menšího" rozměru :) a například jím pokreslené talíře nebo popelníky, což ale bylo o to zajímavější.
Mne nejvíc zaujalo dílo Padlý anděl z Očistce. (viz foto)
Jaké to ve vás vyvolává pocity?
Navštívil jste tu výstavu někdo?


6. přivezeniny

27. března 2014 v 16:51 Moji mazlíci
Ahoj,
13. 3. letošního roku jsme společně s Ley oslavily naše šesté přivezeniny.
Už šest let to je (neuvěřitelné), kdy si jedna malá, brejlatá, třináctiletá hnědovláska jela do útulku pro pejska a vrátila se s vystresovanou, šedivou, škaredou, bezzubou obludkou...
Ley je letos dvanáct a je stále plná elánu a radosti ze života, i přes drobné handicapy, jako že je lehce nahluchlá (že by účelově? :)) nebo má trochu artritidu.
Přeju jí, a nejen já, abychom tu spolu ještě několik let vydržely a navzájem se nezlobily :) a ona zůstala naším rozesmátým sluníčkem.
Design "Owl you need is love"

24. března 2014 v 20:31 O blogu
Ahoj,
pokud se nepletu, tak tady máme design č. 7².
Sovičky jsou pro mne srdcové, ráda se do nich stylizuji a myslím, že i design je docela povedený. Co říct víc, než "Owl you need is love"... :)


Návrat ke kořenům : )

24. března 2014 v 16:22 O mně
Ahoj.
Po sakra dlouhý době se hlásím, ale vážně je toho moc. Maturitka : D, Leya - můj poslední pejsek, a pokud nechci sedět u počítače a chci se věnovat svým koníčkům.. stíhat to nejde : )
Jak jste se tu měli?
Já jsem ostříhaná na krátko, už nějaký měsíc, právě čtu knížku Volání kukačky a asi si skočím koupit zmrzlinu, neb jsem dneska zvládla matiku, tak se odměnit.. : )
A pak ven - i když je škaredě a prší :x
Zatím sovičkovou, pac.